Корисні посилання

пʼятниця, 27 вересня 2024 р.

Про формування регіонального замовлення на підвищення кваліфікації педагогічних працівників на 2025 рік

 Шановні колеги!

З метою своєчасного складання плану підвищення кваліфікації педагогічних працівників в закладах освіти комунальний заклад «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної розпочинає формування регіонального замовлення на підвищення кваліфікації педагогічних і керівних кадрів закладів освіти регіону на 2025 рік в КЗ «ЗОІППО» ЗОР.

Кафедра менеджменту освіти та психології пропонує такі КПК та тренінги у 2025 році:

Курси підвищення кваліфікації 45 годин (неосновна спеціалізація)

1.    Педагогічний мінімум (для педагогічних працівників закладів ПТО, ФПВ, які не мають педагогічної освіти)

2.  Педагогічний мінімум (для педагогічних працівників ЗЗСО, які не мають педагогічної освіти)

3. Педагогічні працівники (Викладачі предметів професійно-теоретичної підготовки, старші майстри, майстри виробничого навчання) закладів професійної (професійно-технічної) освіти, фахової передвищої освіти

4.       Практичні психологи

5.       Практичні психологи закладів дошкільної освіти

6.       Соціальні педагоги

7.       Практика управління закладом освіти в умовах змін та зовнішніх викликів (для керівників закладів загальної середньої та спеціалізованої освіти)

 

Курси підвищення кваліфікації 75 годин (основна спеціалізація)

1.    Заступники директорів закладів загальної середньої та спеціалізованої освіти, заступники завідувачів філій в опорних школах) (з досвідом роботи більше 2 років)

2.     Керівники (директори, заступники), завідувачі кафедр, відділів та лабораторій, методисти закладів професійної, професійно-технічної освіти та фахової передвищої освіти (з досвідом роботи більше 2 років)

3.   Керівники (директори, заступники), методисти, завідувачі відділами закладів позашкільної освіти

4.    Керівники закладів загальної середньої та спеціалізованої освіти (Директори, завідувачі філій, опорних шкіл) (з досвідом роботи більше 2 років)

5.       Практичні психологи

6.       Практичні психологи закладів дошкільної освіти

7.       Соціальні педагоги

8. Керівники, консультанти та психологи центрів професійного розвитку педагогічних працівників

Курси підвищення кваліфікації 90 годин (перепідготовка)

1.    Заступники директорів закладів загальної середньої та спеціалізованої освіти, заступники завідувачів філій в опорних школах) (вперше призначені, стаж роботи до двох років)

2.     Керівники (директори, заступники), завідувачі кафедр, відділів та лабораторій, методисти закладів професійної, професійно-технічної освіти та фахової передвищої освіти (вперше призначені, стаж роботи до двох років)

3.    Керівники закладів загальної середньої та спеціалізованої освіти (Директори, завідувачі філій, опорних шкіл) (вперше призначені, стаж роботи до двох років)

4.       Практичні психологи (вперше призначені, стаж роботи до двох років)

5.  Практичні психологи закладів дошкільної освіти (вперше призначені, стаж роботи до двох років)

6.       Соціальні педагоги (вперше призначені, стаж роботи до двох років)

Тренінги 8 годин

1.       Освітнє лідерство в умовах змін

Тренінги 16 годин

1.       Психосоціальна підтримка учасників освітнього процесу в початковій школі

2. Психосоціальна підтримка учасників освітнього процесу в закладах позашкільної освіти

3.  Психосоціальна підтримка учасників освітнього процесу в базовій середній школі

4. Психосоціальна підтримка учасників освітнього процесу в закладах професійно-технічної освіти

5.    Психолого-педагогічний супровід науково-дослідницької діяльності школярів: крокуємо до вершин науки

6.       Нейронаукові стратегії у педагогічній діяльності

7.  Профілактика емоційного вигорання та підтримка психічного здоров’я педагогів

8.       Креативний менеджмент закладу освіти в умовах змін (для керівників закладів освіти)

9.       Розвиток креативності в освітній діяльності (для педагогічних працівників)

10.  Формування європейських цінностей в новій українській школі

11. Формування емоційно-етичної компетентності педагогічних працівників закладів освіти

12.  Формування культури здорового харчування в закладі освіти

 Тренінги 24 години

1.  Плекання резилієнтності в закладі освіти (для педагогічних працівників закладів освіти, керівників, консультантів та психологів центрів професійного розвитку педагогічних працівників)



Освітні програми курсів підвищення кваліфікації розраховані на 75 годин (основна спеціалізація), 45 годин (неосновна спеціалізація), 90 годин – перепідготовка за новою спеціалізацією (вперше призначені керівники закладів освіти, зміна профілю викладання). Освітні програми тренінгів – на 8, 16, 24, 30 годин.

  Пропонуємо під час реєстрації вказати, в якому форматі готові проходити навчання (за погодженням з адміністрацією вашого закладу освіти).  - очний (за сприятливих обставин), дистанційний, змішаний. За потреби проходження кількох КПК (за основною та неосновною спеціалізацією) форму замовлення потрібно заповнити кілька разів окремо.

Кожен педагог має гарантоване право на навчання за регіональним замовленням в регіональному комунальному закладі післядипломної освіти, яким в Запорізькій області є саме КЗ «ЗОІППО» ЗОР. Навчання за регіональним  замовленням здійснюється за рахунок обласного бюджету і є безкоштовним для педагогів.

Інститут має безстрокову ліцензію на підвищення кваліфікації педагогічних працівників (http://surl.li/kkznkg) і видані документи про навчання не потребують додаткового визнання педагогічною радою закладів освіти.

РЕЄСТРАЦІЯ (до 15.10.2024)

ДЕТАЛЬНІШЕ


понеділок, 23 вересня 2024 р.

Діалог-сесія «Протиправна поведінка підлітків та молоді в умовах сьогодення: як діяти фахівцям психологічної служби закладів освіти»

 18 та 19 вересня 2024 року кафедрою менеджменту освіти та психології спільно з обласним науково-методичним центром КЗ «ЗОІППО» ЗОР було проведено діалог-сесію «Протиправна поведінка підлітків та молоді в умовах сьогодення: як діяти фахівцям психологічної служби закладів освіти». В заході взяли участь практичні психологи та соціальні педагоги закладів загальної середньої освіти, закладів професійної (професійно-технічної) освіти та фахової передвищої освіти, які мали нагоду професійного спілкування як в офлайн (18 вересня), так і в онлайн (19 вересня) форматі.

Серед спікерів заходу виступила доцент кафедри, кандидат психологічних наук Чемодурова Юлія Миколаївна, яка в безпосередньому діалозі з працівниками психологічних служб закладів освіти області обговорили зміст діяльності працівників психологічної служби з профілактики делінквентної (протиправної) поведінки підлітків та молоді, а в груповій роботі – розглянули основні аспекти профілактичної роботи з різними категоріями підлітків, схильних до делінквентної поведінки.

 
 

Детальніше

Світлини

Корисні матеріали

середа, 18 вересня 2024 р.

Тренінг "Профілактика емоційного вигорання та підтримка психічного здоров’я педагогів"

16-17 вересня 2024р.  відповідно до договору про співпрацю та в межах реалізації спільних заходів з БО «Благодійний фонд «Підтримай Україну Сьогодні»  Тетяною Афанасьєвою було проведено тренінг «Профілактика емоційного вигорання та підтримка психічного здоров’я педагогів»

Педагогічні працівники Запорізької області ознайомилися з концепцією резилієнтності та механізмами її формування; удосконалили практичні навички щодо ідентифікації та активізації життєвих цінностей;  ознайомилися зі стратегіями саморегуляції та техніками психологічного відновлення.

Від тренера: вдячна всім учасникам за активну участь, зацікавленість, теплу атмосферу. Бажаю, щоб отримані знання та навички, стали потужним інструментом на шляху професійного розвитку та сприяли самовідновленню!

Зичемо вам емоційної  рівноваги, стабільності й теплоти взаємодії! 

ФОТО

ВІДЕО








четвер, 12 вересня 2024 р.

Діалог-сесія «Стаємо сильнішими разом! – єднаємося заради майбутнього кожної дитини України!»

 


12 вересня 2024 р. відповідно до Меморандуму про співпрацю та Плану спільної діяльності із ГО DOCCU щодо впровадження Швейцарсько-українського Проєкту DECIDE в межах Дня освіти дорослих була проведена діалог-сесія «Стаємо сильнішими разом! – єднаємося заради майбутнього кожної дитини України!»

Учасників привітала експерт Проєкту DECIDE з децентралізації управління освітою Ганна Скриль, проректор з наукової роботи та міжнародної діяльності, доктор психологічних наук, професор Тетяна Гура.

Учасники діалог-сесії разом з тренерами проєкту: Тетяною Афанасьєвою, Оксаною Барліт, Альоною Гаращенко, Ганною Лисак, Світланою Покровою, Ольгою Сирцовою обговорили особливості використання ресурсів освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини задля розвитку дружньої взаємодії у дитячих спільнотах, сприяння інтеграції дітей, які опинилися в умовах війни і на практиці відчули ефективність вправ запропонованих програмою.

Працюємо разом задля побудови демократичного громадянства та сприяння інтеграції дітей, які опинилися в умовах війни!

 

ПРЕЗЕНТАЦІЯ

ФОТО

ВІДЕО Код доступа: KkS?PAy5