КПК 2022


Інформація по КПК 2022 на кафедрі менеджменту освіти та психології

Наказ №560 «Про підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів освіти Запорізької області на базі комунального закладу «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради у 2022 році на умовах регіонального замовлення»


Додаток 1. ГРАФІК КУРСІВ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ У 2022 РОЦІ в КЗ "ЗОІППО" ЗОР на кафедрі менеджменту освіти та психології


Додаток 2. Список слухачів КПК у 2022 році в КЗ "ЗОІППО" ЗОР на кафедрі менеджменту освіти та психології


Додаток 3. Зразок направлення на очні КПК

________________________________


 Протягом 22-30 листопада 2021р. з  метою  впровадження  ефективних  механізмів  підвищення  професійної  майстерності педагогічних  працівників,  удосконалення  й  оновлення  форм  і  методів  надання освітніх  послуг  для  педагогічних  та  управлінських  кадрів  Запорізького  регіону  з урахуванням  особливостей  «Порядку  підвищення  кваліфікації  педагогічних  і науково-педагогічних  працівників»  (2019  р.)  та  Професійних  стандартів педагогічних працівників закладів освіти (2021 р.) кафедра менеджменту  освіти  та  психології  КЗ  «Запорізький  обласний  інститут післядипломної  педагогічної  освіти»  ЗОР  провела ряд зустрічей з директорами та заступниками  закладів  професійної  (професійно-технічної),  фахової  передвищої, позашкільної, загальної середньої освіти, працівниками психологічної служби, а також з керівниками та співробітниками Центрів професійного розвитку.

 

Зустрічі відбувалися у форматі  діалог-сесії на тему «Програма професійного розвитку освітян у 2022 році: напрями, зміст, технології».

Разом з представниками ректорату інституту - проректором з наукової роботи та міжнародної діяльності Гурою Т.Є, проректором з навчально-методичної роботи Черніковою Л.А., завідувач кафедри менеджменту освіти та психології Афанасьєва Т.О.,  модератори зустрічей Кравченко Т.В., Чемодурова Ю.М. Бабко Т.М. та Гревцева Є.О., організували  обговорення таких питань, як:

-         удосконалення процесу підвищення кваліфікації керівників та педагогічних працівників закладів освіти: виклики та перспективи;

-         визначення освітніх потреб і запитів керівників та педагогічних працівників щодо удосконалення змісту курсів підвищення кваліфікації у 2022 році;

-         окреслення векторів співпраці закладів освіти Запорізької області з кафедрою менеджменту освіти та психології КЗ «ЗОІППО» ЗОР щодо підвищення якості надання освітніх послуг в рамках курсів підвищення кваліфікації.

 


Дякуємо усім учасникам зустрічей за проявлений інтерес та активну участь, а також сподіваємось на подальшу співпрацю!


 Запрошуємо до обговорення колег, які не мали можливість долучитись до онлайн зустрічей. Для нас важлива ваша експертна думка.


Керівники закладів професійної (професійно-технічної),  фахової  передвищої освіти

Презентація

Опитування

Обговорення


Керівники та працівники центрів професійного розвитку педагогічних працівників

Презентація

Опитування

Обговорення:

Узагальнення і поширення інформації про можливості професійного розвитку: (програми підвищення кваліфікації, веб-ресурси тощо)

Координація діяльності професійних спільнот педагогів

Надання психологічної підтримки педпрацівникам

Організація та проведення консультування педпрацівників

Керівники закладів позашкільної освіти

Презентація

Опитування

Обговорення:

Напрями для вдосконалення управлінської компетентності представників ЗПО

Напрями для вдосконалення методичної компетентності представників ЗПОКерівники закладів загальної середньої освітиОбговорення:

- оцініть (за допомогою зірочок) актуальність зазначених компетентностей в межах трудових функцій й тематичне наповнення ОПП щодо їх розвитку;


Психологи та соціальні педагоги закладів освіти


Немає коментарів:

Дописати коментар