вівторок, 12 листопада 2024 р.

Реєстрація на тренінг «Система оцінювальної діяльності в НУШ: управлінські практики реагування на виклики»

 Шановні колеги, для задоволення висловлених вами освітніх запитів запрошуємо бажаючих до реєстрації на тренінг «Система оцінювальної діяльності в НУШ: управлінські практики реагування на виклики»

Запрошуємо до заповнення реєстраційної форми, відповідно до найзручнішого для вас терміну навчання:

Зареєструватись на тренінг 21 листопада - 26 листопада 2024 

Зареєструватись на тренінг 28 листопада - 03 грудня 2024 

Зареєструватись на тренінг 05 грудня -10 грудня 2024


Реєстрація буде відкрита до 18 листопада 2024 року (23.00)

Методичний захід Всеукраїнського рівня

 

11 вересня 2024 року з нагоди Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку в межах Всеукраїнської  науково-практичної конференції «Науково-теоретичні засади та практичні аспекти осучаснення освітньої діяльності: міждисциплінарний підхід» доцентом кафедри менеджменту освіти та психології Бабко Т.М. (к.п.н, доцент) проведено мітап «Сучасні управлінські практики ефективного реагування на соціокультурні виклики в закладах освіти».

Під час заходу розкрито сутнісні характеристики деяких управлінських практик, що можна використовувати для ефективного подолання  соціокультурних викликів воєнного часу та представлено досвід їх застосування в практиці закладів освіти Запорізького прифронтового регіону.


Так Мариною ХОЛОД, директоркою Комунального закладу загальної середньої освіти «Розумівська гімназія «Темп» Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області було презентовано доповідь з теми «Управлінські практики адаптації внутрішньої шкільної політики прифронтового закладу освіти до функціонування в умовах воєнного часу : досвід та результати Розумівської гімназії «Темп»»

Ірина БОГОСЛАВ, заступник директора з НВР Ліцею №16 Мелітопольської міської ради Запорізької області представила досвід з теми «Освітній стартап як трансформаційна управлінська практика оновлення педагогічної взаємодії в закладі освіти»

 

Не дивлячись на складні умови функціонування закладів у воєнний час обговорили можливості використання соціокультурних викликів для розвитку та оновлення внутрішньо шкільних політик та методичної роботи з вчителями; а також розглянули специфіку застосування базових трансформаційних управлінських практик для формування гнучкої, стійкої та більш адаптованої освітньої системи, яка здатна забезпечувати безперервність професійного розвитку вчителів та підтримувати моральний дух шкільної спільноти в цих дестабілізуючих умовах.

Учасники заходу відмітили актуальність, інформативність, своєчасніть та практичну значимість виступів. Під час підсумкової рефлексії зібрали ідеї, які особливо вразили та надихнули!




вівторок, 5 листопада 2024 р.

 Шановні колеги!

Запрошуємо до участі у мітапі

«Сучасні управлінські практики ефективного реагування на соціокультурні виклики в закладах освіти»


Коли: 11.11.2024 о 15:00

Для кого: керівники (директори, заступники, завідувачі) закладів освіти всіх типів, працівники ЦПР ПП

Модератор:Тетяна БАБКО, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри менеджменту освіти та психології КЗ «ЗОІППО» ЗОР

Спіери Тетяна БАБКО, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри менеджменту освіти та психології КЗ «ЗОІППО» ЗОР

Ірина БОГОСЛАВ, заступник директора з НВР Ліцею №16 Мелітопольської міської ради Запорізької області

Марина ХОЛОД, директор Комунального закладу загальної середньої освіти «Розумівська гімназія «Темп» Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області


пʼятниця, 1 листопада 2024 р.

Психологічна реінтеграція та посттравматичне зростання учасників освітнього процесу: в пошуках дієвих практик

 25 жовтня 2024 р. згідно з планом заходів з реалізації ІІ формувального етапу інноваційного освітнього проєкту всеукраїнського рівня «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення для закладів загальної середньої освіти в умовах реалізації Державного стандарту базової середньої освіти» 50 педагогів пілотних закладів Запорізької області стали учасниками вебінару «Психологічна реінтеграція та посттравматичне зростання учасників освітнього процесу: в пошуках дієвих практик».

Підготувала та провела захід Юлія Чемодурова, доцент кафедри менеджменту освіти та психології КЗ «ЗОІППО» ЗОР, к.психол.н., модератор Світлана Фокша, методист навчально-методичного центру, координаторка проєкту.

Детальний і добре структурований матеріал про закономірності та особливості переживання спільної травматичної реальності учасниками освітнього процесу, принцип травмо-інформованого підходу у навчанні, практики посттравматичного зростання стануть у пригоді педагогам різних освітніх галузей та керівникам пілотних закладів освіти.