Відеоматеріали

Державна служба якості освіти у співпраці з ініціативою «Система забезпечення якості освіти», що впроваджується в межах проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe), підготували серію відеолекцій про те, як педагогам працювати в умовах війни. Перша лекція присвячена темі посттравматичного стресового розладу.

У відео "Як впоратися з наслідками стресу та уникнути посттравматичного стресового розладу" психологиня, когнітивно-поведінкова консультантка, голова ГО «Центр медіації “Простір Порозуміння”» Ольга Шевчук розповідає, що таке посттравматичний стресовий розлад, які його симптоми, та ділиться простими методиками і вправами для самодопомоги у стресовій ситуації та панічній атаці.

❗️Поради від психологів #ДСНС. 

Матеріали семінару з американцями по психологічній травмі «Травма у спільноті та підтримка стійкості». Він про дорослих, але робили психологи і має бути корисно.

Онлайн-вебінар "Базові основи надання першої психологічної допомоги дітям: межі компетентності педагогічних працівників" від Освітнього центру Верховної Ради України

Вебінар для практичних психологів від ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» «Надання першої психологічної допомоги. Алгоритм дій»

Я-поруч!Я-психолог! Як надавати першу психологічну допомогу

Вебінар "Перша психологічна допомога у разі гострих реакцій на травмівну подію"

Вебінар для освітян "Ненасильницька комунікація"

Немає коментарів:

Дописати коментар