понеділок, 29 квітня 2024 р.

Фасилітативна сесія «Сьогодні і завтра НУШ: що зроблено і що треба зробити»


26 квітня 2024 р. відбулася значуща подія для освітянської спільноти Запорізького регіону – зустріч з Лілією Гриневич, першим проректором Київського столичного університету ім. Бориса Грінченка у межах фасилітативної сесії «Сьогодні і завтра НУШ: що зроблено і що треба зробити». До заходу долучилися 820 прогресивних освітян: керівники органів управління освітою, відповідальні за освіту в територіальних громадах, керівники закладів освіти, педагогічні працівники.

Едуард Гугнін, проректор з науково-методичної роботи КЗ «ЗОІППО» ЗОР, д.соціол.н., доцент, привітав шановану гостю та усіх учасників заходу.

Михайло Семікін, заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації, зазначив, що освітній процес у Запорізькій області наразі здійснюється у надскладних умовах, однак педагоги роблять все можливе, щоб забезпечити якісне навчання.

Тетяна Гура, проректор з наукової та міжнародної діяльності, д.психол.н., професор, регіональний координатор НУШ зазначила, що попри все Реформа у Запорізькій області продовжується, педагоги долають виклики, шукають шляхи забезпечення якісної освіти за будь-яких умов.

Завдяки спілкуванню з Лілією Гриневич, освітяни отримали відповіді на багато питань. Надзвичайно емоційним та змістовним виявився етап рефлексії. Продовжуючи речення «НУШ для мене …», учасники зустрічі найчастіше вживали слова «майбутнє», «розвиток», «інновації»! Вразила створена організаторами зустрічі «Карта світу. Запорізької області», адже на ній візуально прослідковується, як розкидала ця війна наших запорізьких колег по усьому світу. До зустрічі долучилися педагоги, які нині виїхали з окупованих ворогом територій до країн Європи, Канади, Америки, інших областей України. Тож сьогодні ще більше освітяни усвідомили, що ми – єдина Вчительська Спільнота і у тому наша Сила.

Викладачі кафедри менеджменту освіти та психології разом з освітянською спільнотою відчули натхнення завдякі цій зустрічі, оскільки вона була змістовною і мотивуючою.


Немає коментарів:

Дописати коментар