четвер, 2 лютого 2023 р.

ПОНАД 10 ТИС. ШКІЛЬНИХ ПСИХОЛОГІВ СТВОРИЛИ МЕРЕЖУ ПСИХОСОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ ДІТЯМ, ЇХНІМ БАТЬКАМ ТА ОСВІТЯНАМ

 31 січня 2023 року, відбувся перший вебінар для практичних психологів у межах Екосистеми психологічної допомоги у сфері освіти, яку запровадило Міністерство освіти та науки України спільно з Інститутом модернізації змісту освіти і Асоціацією інноваційної та цифрової освіти у межах ініціативи першої леді України Олени Зеленської зі створення Національної програми ментального здоров’я.

«Практичні психологи є наразі основною ланкою реалізації психосоціальної підтримки та надання першої психологічної допомоги учасникам освітнього процесу, які перебувають на передовій цього фронту. Саме тому ми створили Комунікаційну платформу для можливості обміну найкращими практиками із залученням провідних українських та іноземних фахівців. Від імені Міністерства освіти і науки України я дякую всім нашим фахівцям, а також партнерам, які підтримують цей проєкт», – зазначила заступниця Міністра освіти і науки України Віра Рогова. 

Вебінари проходитимуть щомісяця, під час них для практичних психологів будуть:

  •   презентувати ефективні сервіси та інструменти, якими вони можуть скористатись під час роботи;
  •          проводити майстер-класи від провідних українських та іноземних фахівців;
  •          порушать актуальні питання, які виникають час роботи у закладах освіти.

Першим майстер-клас «Як знайти ресурсний стан під час війни» провів відомий телевізійний ведучий та психолог Дмитро Карпачов.

«Окрім щомісячних вебінарів, практичні психологи мають можливість постійно спілкуватись між собою 24/7 у телеграм-каналі. Надалі ми будемо створювати нові і нові можливості для підвищення кваліфікації освітян у питаннях надання психологічної допомоги», – сказала Виконавчий директор Асоціації інноваційної та цифрової освіти, координаторка мережі українських освітніх хабів Марія Богуслав.

Реалізація цієї ініціативи стала можливою завдяки підтримці міжнародних партнерів.

«Підтримка ментального здоров’я, особливо дітей, сьогодні є вкрай актуальним викликом для України, тому ми з великим задоволенням беремо участь у цьому проєкті», – поділився своїми думками заступник аташе Посольства США в Україні Скотт Вітмор.

«Ми з радістю розпочали співпрацю з Асоціацією інноваційної та цифрової освіти, яка має широкий досвід реалізації освітніх проєктів в Україні та переконані, що постійний обмін успішними практиками, а також спільне обговорення актуальних питань, дозволить практичним психологам принести максимальну користь кожній дитині або педагогу, які будуть потребувати психологічної допомоги», – підсумувала регіональна менеджерка Міжнародної гуманітарної організації «Людина в біді» Дар’я Кузнецова.

Немає коментарів:

Дописати коментар