понеділок, 12 лютого 2024 р.

Про участь у заходах

 

9 лютого 2024 р. з нагоди Міжнародного дня жінок та дівчат в науці у синхронному режимі проведено марафон ідей «Розбудова безпечного діяльнісного освітнього середовища в укритті: інноваційні стратегії та успішні практики». Організаторами заходу виступили науково-дослідні лабораторії та науковий відділ КЗ «ЗОІППО» ЗОР.

Захід відбувся на виконання завдань: Національної стратегії розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у новій українській школі, наказу МОН України від 14.02.2023 р. №164 «Про реалізацію інноваційного освітнього проєкту за темою «Організаційно-педагогічні умови функціонування та розвитку безпечної школи у воєнний/повоєнний час»), Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки України та The LEGO Foundation, Меморандуму про співпрацю між КЗ «ЗОІППО» ЗОР України та The LEGO Foundation.

До участі у роботі марафону ідей долучились і викладачі кафедри менеджменту освіти та психології.

ДетальнішеТакож викладачі кафедри взяли участь у вебінарі «Проблема розуміння рушійних механізмів еволюції: формування наукового світогляду сучасної людини», присвяченому 215-річчю від дня нароження Чарльза Дарвіна


Немає коментарів:

Дописати коментар