вівторок, 4 квітня 2023 р.

Про удосконалення роботи фахівців психологічної служби у системі освіти України

 Шановні колеги!

Через загарбницьку війну, яку розв’язала російська федерація в Україні, гостро постала проблема системного та якісного надання психологічної допомоги усім учасникам освітнього процесу.

Впродовж року Міністерство освіти і науки України спільно з Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти» систематично організовує навчання, підвищення кваліфікації, супервізії для фахівців психологічної служби у системі освіти України, що спрямовані на розвиток стресостійкості, зниження наслідків проживання травматичних подій, психосоціальну підтримку; впровадження відновлювальної культури в освітньому та громадському просторі.

З метою удосконалення роботи для фахівців психологічної служби усистемі освіти України ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» розпочинає цикл вебінарів.

Основне завдання заходів – допомога фахівцю психологічної служби, яка спрямована на набуття та розвиток професійних компетентностей, зокрема:

  • ознайомлення з нормативно-правовими актами;
  • застосування сучасних методик і технологій;
  • організація здорового, безпечного, розвивального, інклюзивного освітнього середовища;
  • управління освітнім процесом;
  • дотримання академічної доброчесності, запобігання і протидія насильству тощо.

У заходах братимуть участь фахівці, які мають досвід роботи, розробили власні методики та можуть поділитися своїми напрацюваннями.

У форматі «питання/відповідь» для спілкування та внесення пропозицій щодо планування актуальних тем наступних зустрічей передбачено Telegram- канал за покликанням: https://t.me/psuhologichnaslujba

Матеріали вебінарів можна переглянути на сайті ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», де створено рубрику «Розвиток фахових компетентностей працівників психологічної служби у системі освіти».

Немає коментарів:

Дописати коментар